08.00 – 16.00 Rejestracja uczestników
08.45 – 09.00 Oficjalne otwarcie 9 Forum Gospodarczego TIME
Stefan Kamiński – Prezes Zarządu, Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji
Ireneusz Piecuch – Prezes Zarządu, Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji
09.00 – 09.20 Mateusz Morawiecki – Wicepremier, Minister – Ministerstwo Rozwoju (Zaproszony)
09.20 – 09.30 Anna Streżyńska – Minister, Ministerstwo Cyfryzacji
09.30 – 09.40 Marcin Cichy – Prezes, Urząd Komunikacji Elektronicznej
09.40 -10.10 Sztuczna inteligencja
Timothy Paydos – Vice President, WW Government Cognitive Solutions Team, Member IBM Industry Academy
10.10 -10.30 Prezentacja programowa 9 Forum Gospodarczego TIME
dr Jarosław Tworóg – Wiceprezes Zarządu, KIGEiT
10.30 -10.45 Przerwa kawowa
10.45 -12.15 Panel dyskusyjny: Sieci szerokopasmowe – infrastruktura innowacyjności epoki 4.0 – opis panelu 
Wprowadzenie: Technologie szerokopasmowe w nowoczesnej Polsce, odpowiedzialny rozwój i równe szanse.
Mateusz Walewski – Ekonomista, PwC
Moderator: Radosław Korczyński – Dyrektor ds. Transformacji Cyfrowej, PwC
Zaproszeni do dyskusji: Piotr Muszyński – Wiceprezes Zarządu, Orange Polska
Adam Sawicki – Prezes Zarządu, T-Mobile Polska
dr Jacek Niewęgłowski – Członek Zarządu, P4
Wojciech Pytel – Członek Rady Nadzorczej, Polkomtel
Tomasz Szopa – Prezes Zarządu, Netia
Frans-Willem de Kloet – Prezes Zarządu, UPC
Nikodem Bończa Tomaszewski – Prezes Zarządu, Exatel
Anna Krzyżanowska – Kierownik Wydziału Sieci szerokopasmowe w Dyrekcji Generalnej ds. Sieci komunikacyjnych, Treści i Technologii, Komisja Europejska
12.15 -13.45 Panel dyskusyjny: Sztuczna inteligencja – rewolucja czy ewolucja? opis panelu
Wprowadzenie: dr Anna Ukhanova – Research Technical Program Manager, Google
Moderator: dr Jarosław Tworóg – Wiceprezes Zarządu, KIGEiT
Zaproszeni do dyskusji: Paweł Pisarczyk – Prezes Zarządu, Atende Software
Marcin Ratkiewicz – Dyrektor Zarządzania Innowacjami, Orange Polska
dr Andrzej Dulka – Prezes Zarządu, Alcatel-Lucent Polska, Nokia
prof. Marek Niezgódka – Dyrektor Interdyscyplinarnego Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego, Uniwersytet Warszawski
dr Krzysztof Kołodziejczyk – Dyrektor Rozwój Biznesu Utilities, Globema
dr Anna Ukhanova – Research Technical Program Manager, Google
13.45 -14.30 Lunch
14.30 -15.45 Panel dyskusyjny: Strategia wdrażania elektrycznych i autonomicznych pojazdów – opis panelu
Wprowadzenie: Mubarak Moosa – Director of Consulting Mobility, Frost & Sullivan
Moderator: dr Jarosław Tworóg – Wiceprezes Zarządu, KIGEiT
Zaproszeni do dyskusji: Jarosław Szczepaniak – Doradca Zarządu, Grupa Lotos 
prof. Grzegorz Benysek – Uniwersytet Zielonogórski
Agata Wejman-Wacławik – UBER
Mubarak Moosa– Director of Consulting Mobility, Frost & Sullivan
Grzegorz Skowron-Moszkowicz – Dyrektor Rozwoju Usług Dodanych, P4
Tomasz Gałaszkiewicz – BMWi Manager, BMW
15.45 -17.00 Panel dyskusyjny: Cyberbezpieczeństwo przemysłu cyfrowego – opis panelu
Wprowadzenie: Wojciech Kamieniecki – Dyrektor, NASK
Moderator: Krzysztof Frydrychowicz – Dyrektor Zarządzający, CIONET Polska
Zaproszeni do dyskusji: Tomasz Matuła – Dyrektor Infrastruktury ICT i Cyberbezpieczeństwa, Orange Polska
Krzysztof Silicki – Dyrektor ds. Współpracy i Rozwoju Cyberbezpieczeństwa, NASK
Łukasz Bromirski – Chief Technology Officer, Cisco Systems Poland
Rafał Magryś – Wiceprezes Zarządu, Exatel
Marek Smolik – Wiceprezes Zarządu, MCX Telecom
19.30 -23.00 Wielka Gala FGTIME

 

 

08.00 – 16.00 Rejestracja uczestników
09.00 – 09.30 Europejska strategia cyfryzacji przemysłu
Max Lemke – Head of Unit for „Technologies and Systems for Digitising Industry” in Directorate General CONNECT of the European Commission
09.30 – 10.00 Mariusz Baczyński – Dyrektor Regionalny ds. Sprzedaży Rozwiązań Cyberbezpieczeństwa CE., CISCO
10.00 -10.15 Przerwa kawowa
10.15 -11.45 Panel dyskusyjny: Wspólny rynek cyfrowy – nowe modele biznesowe – opis panelu
Wprowadzenie: Tomasz Czechowicz – Prezes Zarządu, MCI Capital
Moderator: Łukasz Grass – Redaktor Naczelny, Business Insider Polska
Zaproszeni do dyskusji: Andrzej Rogowski – Prezes Zarządu, Multimedia
Jacek Kajut – Prezes Zarządu, Vector
Aleksander Kutela – Prezes Zarządu, Grupa Onet
Tomasz Czechowicz – Prezes Zarządu, MCI Capital
Łukasz Wejchert – Dirlango
11.45 -13.00 Panel dyskusyjny: Big Data paliwem nowoczesnej gospodarki – opis panelu
Wprowadzenie: Timothy Paydos – Vice President, WW Government Cognitive Solutions Team, Member IBM Industry Academy
Moderator: Marek Kowal – Group DATA Officer, Grupa Onet 
Zaproszeni do dyskusji: Sylwester Biernacki – Prezes Zarządu, Atman
Timothy Paydos – Vice President, WW Government Cognitive Solutions Team, Member IBM Industry Academy
Jakub Turowski – ‎Head of Public Policy for Poland & Baltics, Facebook
Rafał Szczap – Dyrektor Generalny Xerox Polska
13.00 -14.00 Lunch
14.00 -15.15 Panel dyskusyjny: E-państwo – inteligentne usługi publiczne – opis panelu
Wprowadzenie: Piotr Woźny – Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Cyfryzacji
Moderator: Wojciech Dziomdziora – PIIT
Zaproszeni do dyskusji: Piotr Woźny – Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Cyfryzacji
Andrzej Dopierała – Prezes Zarządu, Asseco Data System
Grzegorz Wojtenko – Prezes Zarządu, MCX Systems
Andrzej Abramczuk – Doradca Zarządu, Cyfrowy Polsat
Johnny Zhang – Dyrektor Zarządzający Huawei Enterprise Group, Huawei
Witold Drożdż – Dyrektor Wykonawczy ds. Korporacyjnych, Orange Polska
15.15 -16.45 Panel dyskusyjny: Narzędzia i systemy diagnostyczne w epoce sztucznej inteligencji – opis panelu
Wprowadzenie: Michał Gawryś – Główny Konsultant ds. Health Care, IBM
Moderator: dr Jarosław Tworóg – Wiceprezes Zarządu, KIGEiT
Zaproszeni do dyskusji: Ryszard Olszanowski – Prezes Zarządu, Izba Gospodarcza Medycyna Polska
Michał Gawryś – Główny Konsultant ds. Health Care, IBM
Przemysław Tadla – Dyrektor ds. Strategii, Medicalgorithmics
dr hab. Roman Szwed – Prezes Zarządu, Atende
Piotr Gryza – Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Zdrowia